SkyWay – innowacja w transporcie

SkyWay – innowacja w transporcie

Kreatywność rozpoczyna się w Kalabrii, dzięki technologii SkyWay, która wkrótce trafi do Aspromonte
Innowacje rozpoczyna się w Kalabrii, z technologią SkyWay, która wkrótce trafi do Aspromonte, umożliwiając ponowne uruchomienie sektora transportu w niesamowitym obszarze, ale niestety niewiele wiadomo. Jest to początkowe MetroAspromonte, które ma ambitny cel, łączący morze z lasem, w procesie naturalnym i kulturowym, który, nie zapominając o tradycji, jedzeniu i winie, doprowadzi do odkrycia osobliwości Kalabrii.

 

Źródło informacji

 

Wtorek, 10 lipca, o godz. 16.30, w „F. Perri” Palazzo Foti, Metropolitan Town Reggio Calabria Endroit Italy (dawna prowincja) odbędzie się medyczna i techniczna konferencja na temat proponowanego projektu „Metro Aspromonte: prawo do mobilności w turystyce pozamiejskiej na rzecz trwałego rozwoju obszarów wewnętrznych „zorganizowane dall’UniReggio, centrum edukacyjne i biuro dochodzeniowo-śledcze dla regionów Kalabrii, Basilicata i Molise Kampus internetowy UNIDAV University Express University Gabriele d’Annunzio in Chieti (CH) Paolo Ferrara .

Spotkanie zostanie przedstawione przez jego głównego dell’UniReggio, Paula Ferrara, i są instytucjonalne cześć dla Falcomat? creciente i prezes Narodowego Parku Aspromonte Bombino. Aby poprawić jakość projektu w warunkach turystycznych i rolno-spożywczych, UniReggio korzysta z doskonałej pomocy profesjonalnych funkcji oświetleniowych z zakresu badań technicznych i naukowych. Profesor Corrado Rindone, wykładowca transportu na Wydziale Zarządzania Śródziemnomorskim na Uniwersytecie w Reggio Calabria, prof. Moldura Poiana, profesor technologii żywności w Teachers of Agriculture na Uniwersytecie Morza Śródziemnego w Reggio Calabria, oraz prof. Vittorio Caminiti, prezes FederAlberghi Calabria i Bergamot Academy.

 

Idea projektu

 

Idea projektu Metro Aspromonte będzie opisowa dla inżynierów Ent. Nicola Carelli, Ing. Vincenzo Cosentino, Geom. Francesco Greco powołany przez UniReggio w celu opracowania idei projektu, a technologia SkyWay zostanie powierzona ekspertowi dr. Emanuele Baroni.

Wielkie niezwykłe wydarzenie na konferencji Arch. Emanuela Tartaglia – technologia już działająca w branży budowy linii przesyłowej sznurka z technologią Skyway na terytorium Republiki San Marino, obecnie na zaawansowanym poziomie oceny technicznej, planu ubezpieczeniowego i kontraktów – który zakończy swoją prelekcję i ogłosi współpracę do działania w projekcie.

Profesor Francesco Russo, wiceprzewodniczący Rady Regionalnej Kalabrii i dyrektor Departamentu Transportu Wydziału Inżynierii Śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Reggio Calabria.

Spotkanie będzie również Joseph Ida, przywódca Stowarzyszenia Burmistrzów Miasta Oliwnego, Święty Monorchio, prezes Stowarzyszenia Burmistrzów Obszaru Grecanica, Lista Rocca, prezes Stowarzyszenia Burmistrzów Locri, Roberto Vizzari, przewodniczący, „Stowarzyszenie burmistrzów cieśniny, Dominic Creazzo, burmistrz Sant’Eufemia d’Aspromonte i wiceprezydent w Obszarze Narodowym, Annunziato Danaro, burmistrz Sinopoli, Francesco Bruzzaniti, burmistrz Africo i przewodniczący Wspólnoty Parku Narodowego Aspromonte i Francesca Giuffr ?, prezes Zakon Agronomów i Lekarzy w regionie Reggio Calabria.

Paul Ferrara, prezes UniReggio, wyjaśnił, że „przedstawienie idei pracy w Metro Aspromonte jest ogólnie znane jako wielka możliwość nadania” bezpośrednio mobilności „kompletnemu obszarowi Aspromonte słabo uszkodzonemu przez narysowanie linii pod to zjazd z autostrady „Sant” Eufemia / Bagnara „i jednocześnie mają świadomość, że istnieje prawdziwe prawdopodobieństwo zbudowania we Włoszech pierwszej części najbardziej przełomowego systemu transportu strunowego z technologią Sky Way Community Aspromonte, która ma ambitne pragnienie połączenia się góry do morza, chcemy wprowadzić w życie poprzez realizację każdego projektu pilotażowego, aby odzyskać część starej linii kolejowej Calabro – Lucania, opuszczonej od lat, łączącej wiele gmin miejskich Reggio Calabria. Idea projektu może być jeszcze wzmocniona poprzez działania na rzecz turystyki wiejskiej poprzez odzyskiwanie kolei, a także starych stacji, budując podróż gastronomiczną, wzmacniając Calabr i doskonałe jedzenie.

 

Ważne spotkanie

 

Spotkanie z burmistrzem Messyny, Cateno De Luca i zastępcą burmistrza oraz radnym miasta Pelorita ds. Infrastruktury i transportu, Redentore Mondello, którzy rozważali budowę Sky Way dla nowej generacji regenerowanego tramwaju w Mesynie, o czym szeroko dyskutowano w ostatnim czasie. Kampania wyborcza jest również spodziewana. Czy obszar Cieśniny jest daleki od sektora transferowego, gdzie ma ogromną potrzebę zainwestowania wszystkich swoich zasobów? Jest to życzenie, aby obywatele obszarów Scilla i Cariddi mogli rozważyć tylko najsilniejszy możliwy sposób.

 

Żródło: https://skyway.capital

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *