Czy Advoider Lite odmieni nasze życie?

Czy Advoider Lite odmieni nasze życie?

Każdy chyba dobrze zna tę sytuację, gdy w najważniejszym momencie filmu, nagle pojawiają się reklamy. Kto chciałby oglądać reklamy? Zazwyczaj wykorzystujemy krótką przerwę na szybkie przygotowanie jedzenia, czy skorzystanie z toalety. Bloki reklamowe zwykle nie trwają tyle samo, dlatego bardzo trudno przyjść akurat na rozpoczęcie przerwanego filmu. Można w ten sposób przegapić ważne sceny – co może być bardzo frustrujące, prawie tak samo, jak oglądanie wszystkich reklam w oczekiwaniu na wznowienie filmu. Sytuacja nie rysuje się zbyt kolorowo. Czy można jej jednak uniknąć?

 

Rozwiązanie jest bardzo proste!

 

To prawda rozwiązanie jest bardzo proste – wystarczy zainstalować Advoider Lite. Jest aplikacja, która poinformuje nas dokładnie o przewidywanym czasie trwania bloku reklamowego. Umożliwia też wiele innych funkcji, które ułatwią i umilą korzystanie z telewizji, każdemu kinomanowi. Wszystkie możliwości poznamy dzięki przystępnemu samouczkowi na początku aplikacji.

Choć Avoider Lite nie obsługuje wszystkich stacji telewizyjnych, można obserwować w nim wszystkie te, zaliczane do najpopularniejszych. Znajdziemy w nim więc TVP 1, TVP 2, TVP Seriale, Polsat, Polsat Play, TVN, TVN 7, TV Plus, Stopklatkę i wiele innych.

 

Do czego jeszcze będzie przydatny Advoider Lite?

 

Advoider Lite umożliwia więc dokładne sprawdzenie długości trwania i czasu pojawienia się reklam. Jednak to nie wszystko, co może nam zaoferować, znajdziemy tu także czas rozpoczęcia reklam, dzięki czemu będziemy mogli dokładnie wszystko zaplanować. Ponadto Advoider Lite posiada program telewizyjny na cały nadchodzący tydzień. Przy każdym filmie, programie, czy serialu znajdziemy też jego opis i recenzje, dzięki temu będziemy mogli wybrać interesujące nas pozycje z listy. Bardzo ciekawa jest opcja spersonalizowania programu telewizyjnego i posortowania wszystkim programów – przykładowo kanały przez nas lubiane, będą wyświetlane na początku. Dodatkowo, jeśli zainteresuje nas jakiś film i koniecznie chcemy go obejrzeć, możemy ustawić powiadomienie, które przypomni nam, by włączyć telewizor.

 

Jaki jest koszt Advoidera Lite?

 

Niestety aplikacja nie jest darmowa – choć na pewno jest warta swojej ceny. Za liczne udogodnienia, szybko działającą aplikację i zrozumiały interfejs nie zapłacimy zbyt wiele. Co najważniejsze możemy testować Advoidera w czasie darmowego okresu próbnego – czyli przez dwa tygodnie. Później możemy zdecydować, czy aplikacja nas satysfakcjonuje i czy przedłużymy subskrypcję. Ceny nie są zbyt wysokie – za miesiąc korzystania z wszystkich usług zapłacimy zaledwie około pięciu złotych.

 

Czy reklamy da się polubić?

 

Po dokładniejszym poznaniu Advoidera Lite bez wahania można powiedzieć, że tak. Z aplikacją reklamy nie będą już męczącym i dłużącym się w nieskończoność wyczekiwaniem na rozpoczęcie filmu, czy przegapionymi ważnymi scenami zaraz po przerwie. Dzięki Advoiderowi staną się raczej zaplanowaną przerwą, którą będzie można pożytecznie wykorzystać, by wrócić zaraz po przerwie.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *